Yönetim Kurulumuz

Gaye AKYILDIZ

Vakfımızın kurucularından, genel müdür ve yönetim kurulu üyesi Gaye Akyıldız, Hacettepe Üniversitesi, İktisadi İdari Bilimler Fakültesi, İktisat Bölümü mezunudur. Bal Aile projemizin yaratıcısıdır. Kurumlara yaratıcı proje üretmek, uygulamak ve koordine etmek, finans danışmanlığı, tüm insan kaynakları süreçlerinin koordinasyonu, kurumsal danışmanlık, marka yaratılması, halkla ilişkiler, marketing uzmanlık alanları arasında yer alıyor.

Nurol Holding, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi gibi kuruluşlarda yöneticilik görevlerinde bulunduktan sonra kendi şirketi olan Gaye Proje Ofisi’nde Avrupa Birliği, Dünya Bankası, Kalkınma Ajansı, Tarım Bakanlığı gibi kurumlara proje çalışmaları yaparak, diğer tarafta da şirketlere finans danışmanlığı hizmeti vermiştir. Sürekli gelişim ilkesiyle kariyerini sürdüren Gaye Akyıldız; her bireyin, içerisinde yaşadığı topluma karşı sorumlu olduğu inancıyla sosyal sorumluluk çalışmalarını bir gereklilik şeklinde algılıyor ve artı değer yaratabilmek için bu çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Sanat ve kişisel gelişim alanlarına ilgi duyan Gaye Akyıldız çevresinde hayvanlara karşı olan sevgisi ve duyarlılığıyla da tanınıyor.

 

Erdoğan KÜÇÜK

Vakfımızın yönetim kurulu üyelerinden Erdoğan Küçük, Ankara İ.T.İ.A.’da lisans eğitimini tamamladıktan sonra “Finansal Yönetim” konusunda yüksek lisans yapmıştır.

İş hayatına T.C. Merkez Bankası’nda başlamış, müfettiş yardımcısı, müfettiş ve banka denetleme görevlerinde bulunduktan sonra aynı kurumda Emisyon Genel Md. Yardımcılığını üstlenmiştir. 2001 - 2007 yılları arasında KKTC Merkez Bankası Başkanlığı görevini tamamladıktan sonra danışman olarak T.C. Merkez Bankası’ndaki görevine devam etmiş ve aynı kurumdan 2010 yılı sonunda emekli olmuştur. Halen Eko Danışmanlık olarak finans alanında görevini devam ettirmektedir.

 

Üzeyir TERMELİ

Vakfımızın yönetim kurulu üyelerinden Üzeyir Termeli, İÜHF’de hukuk eğitimi almış, hakimlik yapmış ve emekliliğinin ardından serbest avukatlık yapmaya başlamıştır. Hakimlik görevi sırasında Federal Almanya’da Hakimler Akademisi’nde seminerlere katılmış ve Saarbrücken Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde Avrupa Birliği eğitimi almıştır.

 

 

Metin İYİCİ

Vakfımızın yönetim kurulu üyelerinden Metin İyici, tekstil alanında başarılı bir iş adamıdır. Uzun yıllara dayanan ticari birikim, tecrübe ile ülkemizin önde gelen markalarından birinin başında bulunan İyici, çevresinde tam bir hayvan sever olarak tanınır.

 

 

Şahin KIRDEMİR

Vakfımızın kurucularından ve yönetim kurulu başkanımız Şahin Kırdemir, bankacılık ve muhasebe konusunda eğitim aldıktan sonra gıda ve tekstil alanında ticari çalışmalar yapmış, ardından medikal ve danışmanlık üzerine yoğunlaşarak Grand Danışmanlık ve Grand Medikal firmalarını kurmuştur.

Türkiye Şehit Çocukları Eğitim Vakfı. Tüm Hakları Saklıdır.